İletişim: (312) 467 65 50

Trafik Otomasyon Çözümleri

Şehirlerde araç kullanmanın en zor tarafı, trafikte harcanan süre ve park yeri bulma sorunudur. Fides bu iki konuda da Ulaştırma Bakanlığı’na ve Belediyelere hizmet vermektedir.

Araç Sayma ve Sınıflandırma sistemleri ile, Kurumlara doğru altyapı yatırımları yapma ve yatırımların geri dönüşlerini analiz etme imkanı tanırken, otopark kontrol ve ücretlendirme sistemleri ile park yeri sorunu çözmeye yardımcı olur.

Trafik otomasyonu konusundaki 20 yıllık tecrübesi ile Fides, sorunu doğru teşhis eder ve doğru teknolojileri sunar. Amacınız ister sadece basit bir sayma sistemi olsun, ister karmaşık bir otopark otomasyonu Fides daima sizin yanınızda olacaktır.

Tanıtım Yazısı: Sincan evden eve nakliyat  | Arıcılık Malzemeleri | Diyarbakır Temizlik Şirketleri

Fides, sadece araç sayımı ile değil, kişi sayma sistemleri üzerinde de çalışarak, satış, kiralama ve yatırım kararlarınıza destek olur.

Of course it isn't all. What is the most momentous information you must consider about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile disfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile disfunction, including certain blood pressure medicaments, hurt remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the health care professional likely will begin with a thorough story of indication. Luckily, most cases of erectile disfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın