İletişim: (312) 467 65 50

Veri Merkezi Kurulumu ve Yönetimi

Kurum ve Kuruluşlar için çok büyük öneme sahip olan verinin doğru fiziksel ortamda saklanması, bu veriye erişimin güvenliğinin sağlanırken, erişim ve yük performansının garanti edilmesi, kurum ve kuruluşun profesyonelliğinin bir göstergesidir.   

Veri Merkezlerinde sunucu ve depolama ünitelerinin seçiminden, elektrik tüketimine; network kapasitesi ihtiyacından, network / fiziki güvenlik unsurlarına kadar birçok farklı alanın özenle dizayn edilmesi gerekir. Yanlış dizayn yüzünden düşük performansa sahip bir veri merkezi kadar, sadece markalı ürünlerin alınması ile, ya da atıl kapasiteden dolayı pahalıya mal olmuş yatırımı da yapmamak gerekir.

Veri merkezinizin dizaynı ve uygulamasında, Fides size her türlü desteği sağlayacaktır. Sadece malzeme temini ya da komple sistem çözüm ortağınız olabiliriz. Fides’in size verebileceği hizmetler şunlardır:

a.       Büyük verileriniz için ölçeklenebilir veri merkezleri kurulumu,

b.      Uzmanlar tarafından A-Z’ye tasarlanmış sistemler (fiziksel alan planlaması, ısıtma-soğutma ihtiyacı tespiti, enerji tüketim planlaması, vb.)

c.       Fiziksel güvenlik çözümleri

                                                               i.      Biyometrik giriş-çıkış sistemleri

                                                             ii.      Güvenlik alarm senaryoları( zorla giriş, izinsiz giriş vb.)

                                                            iii.      Giriş-çıkış senaryoları (çift adam, refakatçi ile giriş, ölü adam senaryosu vb.)

                                                           iv.      Özel güvenlik kapıları(mantrap, güçlendirilmiş kapılar vb.)

                                                             v.      Yangın, Sel, deprem gibi felaketlere dayanıklılık

d.      Dinamik KGK çözümleri

Of course it isn't all. What is the most momentous info you must view about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile dysfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile dysfunction, including certain blood stress medicaments, pain remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the soundness care professional likely will begin with a thorough anecdote of indication. Luckily, most cases of erectile disfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu