İletişim: (312) 467 65 50

PDKS

 

Birçok işletme için en önemli gider kalemi personel maaşlarıdır. Personel maaşlarının doğru, adil ve hızlı hesaplanması ise ancak güvenilir bir Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS) ile olur.

 

Fides, kurduğu PDKS’ler ile onlarca işletmede binlerce personelin maaşını hesaplarken, iş barışını korumaya yardımcı olur. 30-40 kişilik işletmelerden, dağınık yapıda çalışan binlerce çalışanı olan mağaza zincirlerine kadar farklı müşterilerinin taleplerine karşılık gelen bir yazılım ile yıllardır memnuniyetle kullanılan ve sürekli geliştirilen PDKS yazılımımız, kartlı geçiş sistemleri ile birlikte planlanır, uygulanır, destek ve bakımı verilir.

 

Biometrik ya da kartlı okuyucular kullanılarak, bordro programı ile entegre, web tabanlı yazılım ile PDKS sorununuzun çözümü için Fides en doğru adres olacaktır. Fazla ya da eksik mesai, geç giriş ya da erken çıkış, ücretli ya da ücretsiz izinler, aile ve şahsi bilgilerin saklandığı yazılımımız, sadece puantaj hesabından öte, Personel Süreçleri Yönetim Yazılımınız olacaktır.

 

Of course it isn't all. What is the most momentous info you must view about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile dysfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile dysfunction, including certain blood stress medicaments, pain remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the soundness care professional likely will begin with a thorough history of indication. Luckily, most cases of erectile disfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

Popup B Widget

Lorem ipsum dolor sit amet sectetur elit Donec sit amet nibh dolor vivamus non arcu sanctus est penatibus et magnis dis parturient montes consectetur eleifend tempus. Cum sociis natoque penatibus et magnis orem ipsum dolor sit amet sectetur adipiscing elit

×
teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu