İletişim: (312) 467 65 50

Firmamız

Fides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, Otomasyon, Elektronik Güvenlik ve Teknolojik Sistemler konularında faaliyet göstermeyi amaç edinerek 1994 yılında kurulmuştur. Gelişen teknolojiler ve büyüyen pazarla birlikte, Fides, ürün ve hizmet yelpazesini gün geçtikçe geliştirmiş, farklı ihtiyaçlara gereken en iyi çözümleri sunarak, müşterilerine “doğru sistemler”i sunma ilkesinden vazgeçmemiştir. Fides, Ankara Merkez ve İstanbul ofislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Fides Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri, kuruluşundan bu yana müşterileriyle güven ortamı içerisinde karşılıklı dayanışmaya dayalı ve müşteri memnuniyetini esas alan bir çerçevede çalışmalarını yürütmüştür. Teknolojinin tüm yeniliklerini, en kaliteli ürünlerle, tam vaktinde müşterilerimize aktarmak prensibimizden asla taviz vermedik. Çünkü Fides olarak müşterilerimiz ve yaptığımız işler, taviz veremeyeceğimiz en önemli prensiplerimizin başında gelmektedir.

Fides'in öncelikli hedefi orta ve büyük ölçekli kamu ve özel sektör firmalarına anahtar teslim sistemlerin kurulmasıdır. “Zayıf Akım” sistemleri olarak tanımlanabilecek faaliyet alanları şunlardır:

1.        Bina Otomasyon Sistemleri,

2.        IT çözümler,

3.        Kartlı / Biometrik Geçiş Kontrol Sistemleri,

4.        Genel Anons ve Seslendirme Sistemleri,

5.        Personel Devam Kontrol Sistemleri,

6.        Otopark Geçiş Kontrol ve Ücretlendirme Sistemleri,

7.        Otopark Boş Yer Gösterme Sistemleri,

8.        Kapalı Devre Kamera (CCTV) ve Görüntü Aktarım Sistemleri,

9.        Yangın İhbar Sistemleri,

10.        Çevre Güvenlik Sistemleri,

11.      Trafik Kontrol ve Araç Sınıflandırma Sistemleri,

12.      Kişi sayma ve Algılama Sistemleri

Kurulduğu günden bugüne Fides'in felsefesi, satılan her sistemde yerli katma değerin kademeli olarak arttırılması olmuştur. Bu amaca hizmet etme yolunda Fides şirket içinde araştırma ve geliştirmeyi desteklemiş, diğer firmalarla da işbirliği yaparak teknoloji geliştirmeyi ilke edinmiştir. 2004 yılında ODTÜ Teknokent'de yerleşik yazılım ve donanım geliştirme konularında 10 yıllık deneyime sahip POLAR Mühendislik ve Danışmanlık Şirketini satın alarak AR-GE bölümünün deneyimini ve becerisini artırmış ve kadrosunu güçlendirmiştir. Polar Mühendislik firmasının deneyimleri ve becerileri şu başlıklar altında toplanabilir:

1.        Internet / Intranet uygulamaları

2.        Çok prosesli yazılım sistemleri

3.        İstemci / sunucu uygulamalar

4.        Çok katmanlı (multi-tier) uygulamalar

5.        Tasarım ve geliştirmede nesne yönelimli teknikler

6.        Veri iletişim protokolleri

7.        Yapay zeka ve arama teknikleri

8.        Bilgisayar grafiği ve üç boyutlu bilgisayar animasyonu

9.        Mikro-işlemcili kontrol sistemleri tasarımı ve geliştirimi

Of course it isn't all. What is the most momentous information you must consider about Viagra pills wiki? It contains Sildenafil. The most common sexual problems in men are erectile disfunction and ejaculation disorders. Erectile troubles can commonly indicate serious problems elsewhere. A long list of common drugs can lead to erectile disfunction, including certain blood stress medicaments, pain remedies, and several antidepressants. Remember to diagnose a man's erectile problem, the health care professional likely will begin with a thorough story of indication. Luckily, most cases of erectile disfunction are treatable, so it is vital to share your concerns with your partner and pharmacist.

E-posta adresinizi bizimle paylaşın ve bizden haberlerle güncel kalın

teknede iftar boğazda iftar boğazda iftar boğazda yat kiralama yat turu yat gezisi yat kiralama fiyatları Teknede düğün Teknede düğün yatta düğün Teknede nişan Teknede mezuniyet balosu Teknede mezuniyet boğazda mezuniyet yatta mezuniyet boğaz turu yemekli tekne turu/a> yemekli boğaz turu emekli yat turu